Obraz
Akvária
Terária

O nás

Odeslat poptávku

Historie firmy se píše již od roku 1991. Především odpovědný
a profesionální přístup ke všem druhům zakázek podpořený osobním nadšením pro akvaristiku zajistil společnosti Pavlica stabilní místo na trhu, a to zejména v oblasti výroby akvárií a ostatních interiérových doplňků tohoto charakteru.

S narůstajícím počtem poptávek tuzemských i zahraničních klientů vzrostla také ambice rozšířit portfolio služeb. Proto Vám od roku 2004 nabízíme nejen precizní zakázkovou výrobu, ale i služby v oblasti návrhů, instalace a údržby. Zásadním impulsem pro tento krok byl pravidelný export do Japonska a spolupráce s výrobcem celosvětového formátu, společností ADA – Aqua Design Amano.

Ve snaze rozšířit působnost našich služeb na celé území ČR a Slovenska jsme v roce 2009 společně s firmou AQUATO ing. Tomáš Macháček vytvořili projekt REVOLUTIONARY AQUARIUM SYSTEM. Toto partnerské spojení a téměř 25 let zkušeností v úzké spolupráci s architekty a designéry nám umožňuje poskytnout celistvý rejstřík služeb podle současných trendů, který uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Vaše spokojenost, naše radost!