Obraz
Akvária
Terária

Služby pro Vás

Odeslat poptávku
Nabízíme Vám součinnost nejen při realizaci akvária, ale i dále, při jeho používání. Klademe důraz na vysokou profesionalitu, ke každému akváriu si vedeme pečlivou dokumentaci a problém není ani servisní smlouva. Kontaktujte nás mobilem, mailem nebo prostřednictvím kontaktního formuláře a společně připravíme takové řešení, které Vám bude nejvíce vyhovovat.

 

zakazka_instalacezakazka_realizace

Čištění akvárií

Chcete mít svoje akvárium stále čisté a plně funkční? Zajistíme to! Kontaktujte nás a sjednáme termín, který Vám bude vyhovovat. Vaše akvárium vyčistíme a můžete se spolehnout, že Vám bude stále dobře sloužit a přinášet radost.

 

zakazka_udrzba

Servisní služby

Potřebujete úpravu, změnu či servis vašeho akvária? Neváhejte a obraťte se na nás. Rádi Vám kvalifikovaně a na nejvyšší profesionální úrovni poskytneme všechno, co potřebujete. Kontaktujte nás!

 

sluzby_udrzba

Dlouhodobá údržba akvárií

Nechcete se o akvárium vůbec starat nebo na to prostě nemáte čas? Nevadí, nechte vše na nás, rádi se o Vaše akvárium postaráme! Jednou měsíčně k Vám přijedeme a všechno zařídíme. Kontaktujte nás, sdělte nám svoje představy a my vše připravíme a zajistíme.